Jak grać?

 

Potwory uwolniły się z laboratorium doktora Shwindla i hasają po mieście radując się wolnością… Przy okazji rozrabiając i hałasując ile tylko można! Powstrzymajcie je i złapcie, zanim narobią nadmiernego harmideru…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po rozpoczęciu rozgrywki możecie wybrać jeden z trzech poziomów trudności przypisanych do naszych dzielnych naukowców:

 

Chemik to Łatwy poziom trudności, w którym gracz musi odnaleźć potwory na małej mapie składającej się
z sześciu budynków.

 

Technik to Średni poziom trudności, w którym gracz szuka potworów na średniej wielkości mapie składającej się z dziewięciu budynków.

 

Doktor to Trudny poziom rozgrywki, w którym gracz szuka potworów na dużej mapie, składającej się z dwunastu budynków.

 

Rozgrywka trwa 60 sekund! W ciągu tego czasu celem jest nasłuchiwanie wskazówek dźwiękowych związanych z budynkami na mapie… Czy to była policyjna syrena? A może odgłos karetki? Jeżeli na podstawie wskazówki dźwiękowej odgadliście gdzie jest potwór, czym prędzej kliknijcie w odpowiedzi budynek - jeżeli zgadliście poprawnie, otrzymacie punkty oraz kolejną wskazówkę dźwiękową.

 

Nasłuchujcie i zgadujcie! Im więcej potworów odnajdziecie w ciągu minuty, tym wyższy będzie wasz wynik.

 

Jeżeli po 10 sekundach nadal nie będziecie mogli odgadnąć gdzie ukrywa się potwór, ten zdąży już zmienić lokację… I otrzymacie nową wskazówkę dźwiękową!

 

Po zakończeniu rozgrywki gracz może dodać swój wynik do Rankingu. Zapisanie go daje szansę wzięcia udziału w kolejnych konkursach, organizowanych w ramach gry Łap Potwora.

 

© 2014  TREFL S.A.  /  Made by Mofables